18-19 червня у Львові відбувся традиційний фестиваль «Вчителі майбутнього» найбільша освітня подія країни. ГО «Асоціація Ноосфера» долучилася до заходу, адже розвиток STEM-освіти і популяризація науки – одні з ключових цілей діяльності організації.
Освітній фестиваль зібрав понад дві з половиною тисячі учасників. Вони слухали тематичні лекції та виступи, професійні панелі, брали участь у дискусіях та тренінгах. Серед спікерів були Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, операційна директорка «Освіторії» Анна Сидорук та інші. Вони говорили про освіту в умовах війни, штучний інтелект та інші актуальні жля педагогів теми. Громадські організації та компанії, які працюють в освітньому секторі, презентували свої програми та напрацювання, влаштовували цікаві інтерактиви та майстер-класи.

ГО «Асоціація Ноосфера» презентувала власні проєкти й ініціативи у сфері STEM-освіти. Зокрема, можливість організації у школах астрогуртків під менторством журналу Universe Space Tech. Для гостей фестивалю проводили також веселу і пізнавальну STEM-вікторину. Участь у ній взяли понад 300 освітян. Усі вони отримали тематичні стікерпаки, а 15 щасливчиків – ще й набори ноосферного мерчу.

Особливо приємними під час події були зустрічі з ноосферною спільнотою – вчителями, учні яких брали участь у конкурсах та ініціативах ГО «Асоціація Ноосфера». Вони розповідали про власний досвід співпраці та висловлювали сподівання на подальші освітні проєкти.